Харатаста дзюдо марығлары ирт парды

Нандырығлығ учреждениелернiң хабарлары
26 февраля 2018 г. в 16:07
Интернеттегi пос сом

24 февральда Харатаста 2006-2007 чылларда тӧреен оолағастар-хызыҷахтар аразында Иван Турбин адына чарыдылған дзюдоҷа турнир ирткен.

Турнирде 150-ҷе кiзi чыылысхан: Ағбаннаң, Саяногорсктаң, Сорсктаң, Хызычлардаң, Минусуғдаң, Копьеводаң.

Ооллар  
27 кг
1 орын  - Ярослав Юрченко (Ағбан)
2 орын  - Дмитрий Зимин (Саяногорск)
3 орын  - Владислав Кокаев (Харатас)

30 кг
1 орын  - Павел Зубарев (Красноярск)
2 орын  - Марат Фасахов (Харатас)
3 орын  - Семен Клименко (Харатас)
3 орын  - Дмитрий Гайсенек (Минсуғ)

33 кг
1 орын  - Азат Аскараков (Ағбан)
2 орын  - Дмитрий Лутченко (Харатас)
3 орын  - Иван Митюков (Харатас)
3 орын  - Иван Мирлейн (Саяногорск)

36 кг
1 орын  - Никита Мастаков (Минсуғ)
2 орын  - Семен Гераськин (Харатас)
3 орын  - Антон Борисов (Харатас)
3 орын  - Максим Головин (Ағбан)

39 кг
1 орын  - Михаил Сычев (Харатас)
2 орын  - Артем Гоманков (Ағбан)
3 орын  - Павел Горожанин (Ағбан)
3 орын  - Егор Золотов (Минсуғ)

42 кг
1 орын  - Богдан Коронов (Ағбан)
2 орын  - Виктор Аккерман (Харатас)
3 орын  - Данил Бебешев (Харатас)
3 орын  - Илья Затынайченко (Харатас)

46 кг
1 орын  - Константин Коленченко (Харатас)
2 орын  - Даниил Щепин (Саяногорск)
3 орын  - Никита Пономарев (Ағбан)
3 орын  - Леонид Андрияновский (Ағбан)

50 кг
1 орын  - Илья Павлюченко (Ағбан)
2 орын  - Иван Валов (Ағбан)
3 орын  - Даниил Левкин (Минсуғ)
3 орын  - Георгий Угдыжеков (Ағбан)

+50 кг
1 орын  - Руслан Волобуев (Харатас)
2 орын  - Игорь Желтов (Минсуғ)
3 орын  - Даниил Канзычаков (Ағбан)
3 орын  - Алексей Топоев (Харатас)

Хызыҷахтар 
32 кг
1 орын  - Екатерина Карабут (Харатас)
2 орын  - Лейла Сазанакова (Харатас)
3 орын  - Ксюша Мкртычева (Харатас)
3 орын  - Карина Колмакова (Сорск)

36 кг
1 орын  - Дарья Корнева (Красноярск)
2 орын  - Алина Рыбакина (Харатас)
3 орын  - Айида Ждигерова (Харатас)
3 орын  - Алена Шкурокатова (Саяногорск)

40 кг
1 орын  - Мария Клевцова (Харатас)
2 орын  - Анастасия Радыгина (Харатас)
3 орын  - Варвара Шульмина (Чернгорск)
3 орын  - Олеся Ощепкова (Харатас)

48 кг
1 орын  - Дарья Степанова (Красноярск)
2 орын  - Софья Кощеева (Харатас)
3 орын  - Александра Устинова (Минсуғ)
3 орын  - Екатерина Карочева (Красноярск)

52 кг
1 орын  - Вероника Ощепкова (Харатас)
2 орын  - Дарья Севастьянова (Сорск)

57 кг
1 орын  - Дарья Жданова (Харатас)